BLOGOSTAN

Hej,

Dzieli nas pięć minut różnicy wieku i trzy centymetry wzrostu, ale znacznie więcej nas łączy. Przede wszystkim mamy podobną wrażliwość i poczucie estetyki. Śmiejemy się z tych samych gagów w kinie i w teatrze, w ciemno wybierzemy zawsze (!) tę samą książkę lub płytę. Może bliźniaki tak już mają 😉

Jesteśmy kulturożercami, co jednak nie oznacza, że jesteśmy kulturalnymi wszystkożercami. Ten blog to nasze bardzo subiektywne spojrzenie na to, co dzieje się w szeroko rozumianej kulturze. Staramy się podążać za nowościami i trendami, ale, jak sugeruje tytuł bloga, robimy to po godzinach. A skoro doba nie jest z gumy, na wszystko czasu nie wystarczy.

Na Kulturalnie Po Godzinach znajdziesz ogólne teksty o kulturze. Tu komentujemy interesujące wydarzenia i zjawiska (pop)kulturalne, zachęcamy do zapoznania się z ciekawymi pozycjami filmowym, literackimi, teatralnymi (itp.), podsumowujemy festiwale i przeglądy. I generalnie piszemy o wszystkim, co nam do głowy przyjdzie.

 

 

 

Nasze teksty znajdziesz również na Polskim Portalu Kultury, gdzie recenzujemy polskie produkcje filmowe oraz teatralne, piszemy o wrocławskich festiwalach (np. o American Film Festival). Na portalu Teatralia przeczytasz nasze recenzje wrocławskich spektakli teatralnych.

Wszystkie teksty pojawiające się na blogach, stanowią naszą własność intelektualną. Możesz ich używać do celów niekomercyjnych, możesz cytować, ale zawsze z podaniem źródła i najlepiej nas o tym uczciwie poinformuj (mailowo).

Jeśli jednak masz zastrzeżenia co do praw autorskich danej grafiki, proszę, skontaktuj się z nami, coś wspólnie zaradzimy.

Jesteśmy otwarte na wszelką współpracę, wymianę opinii i doświadczeń.

 

 

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Wasze maile:

kulturalniepogodzinach@gmail.com

 

Z pozdrowieniami,

Agnieszka Jedynak

Magdalena Jedynak

 

WSPÓŁPRACUJEMY Z:

 

kultura_kulturalnie po godzinach         KINO NOWE HORYZONTY

 

images

 

logo1

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s